Gazetelerden Haberler
Röportajlar
Dergi Haberleri
Basılı Yayınlar

MHP'den Esnafa Çıkarma

Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği tarafından düzenlenen toplantıya, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Ruhsar Demirel, İl Başkanı Ayhan Sezer, Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birliğe bağlı meslek odalarının başkanları katıldı.Esnaf ve sanatkârların sorunlarının değerlendirildiği toplantıda birliğe bağlı meslek odalarının başkanları söz alarak temsil ettikleri meslek koluna ait sorunları ve istekleri dile getirdiler.

İsteklerde özellikle TBMM’de esnaf ve sanatkârların sorunları hakkında söz alınması, görüş ve önerilerin belirtilmesi, esnaf ve sanatkârların lehine olan konulardaki düzenlemelere destek olunması istenmiştir. Toplantıda her zaman esnaf ve sanatkârları koruyucu ve kollayıcı tedbirlerin mutlaka alınması gerektiğini ve bu konuda her zaman destek olduğunu belirten Milletvekili Ruhsar Demirel, tüm sorunlarla ilgili ayrıntılı incelemeler yaparak yeni bir toplantıyla bu tüm soruları yanıtlayacağını dile getirdi.

Toplantıda söz alan Birlik Başkanı Ekrem Birsen Eskişehir’deki esnaf ve sanatkârların Eskişehir firmaları tarafından üretilen ürünlerin kullanılması gerektiği vurgulayarak bu uygulamanın şehrin gelişimine katkı sağlayıp çocukların geleceğine bir yatırım olarak görülmesi gerektiğini belirtti. (HM)

Kaynak: ANADOLU GAZETESİ

mhp'den esanafa çıkarma, ruhsar demirel, eskişehir esnaf ve sanatkarlar odaları birliği