Gazetelerden Haberler
Röportajlar
Dergi Haberleri
Basılı Yayınlar

Yoksulluğun, İflasların Cevabını Verecek

Yoksulluğun, İflasların Cevabını Verecek, mhp eskişehir milletvekili, ruhsar demirel

MHP Genel Başkan Yardımcısı Demirel, Türk milleti sandık önüne geldiğinde, Türk milletini ayaklar altına aldığını söyleyen zihniyetin , artan yoksulluğun, işsizliğin, iflasların cevabını gerekli kişilere verecek " dedi .

ESKİŞEHİR ( AA )

MHP Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel, "Türk milleti sandık önüne geldiğinde, Türk milletini ayaklar altına aldığını söyleyen zihniyetin, artan yoksulluğun, işsizliğin, iflasların cevabını gerekli kişilere verecek" dedi. Demirel, partisinin Eskişehir İl Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısında, MHP'nin 9 ilde bölge açık alan toplantıları yapmayı planladıklarını belirterek , bu toplantıların ilkini 23 Mart'ta, saat 15.00 ' te Bursa'da "kuruluş" yapacaklarını kaydetti .

Söz konusu toplantılarda Selçuklu'dan Osmanlı'ya , oradan da Türkiye Cumhuriyeti'ne intikal etmiş milli egemenlik hukukunun vazgeçilmezliğinin sürdürülmesi gerekliliği ve sürekliliğini herkese yeniden hatırlatmak istediklerini ifade eden Demirel, şöyle konuştu: "Bunu güçlü bir şekilde milletimizle ifade etmek için toplantıları yapacağız.

İzmir'de 'bayrak', Adana'da 'vatan', Erzurum'da 'birlik', Konya'da 'Türkçe', Elazığ'da 'kardeşlik', İstanbul'da 'demokrasi' , Samsun'da 'kurtuluş' ve nihayetinde Ankara'da 'Türkiye' toplantısıyla açık hava toplantılarını tamamlayacağız.

MHP olarak bu toplantılarda , hükümetin millet iradesini hiçe sayan TBMM'yi irade dışı bırakan, tek parti ve tek adam yönetimine gidişteki tehlikeli duruşu milletimizle paylaşmak, milletimizi onlara şikayet etmek için buluşacağız. Bu mitingler iktidara uyarı, milletimize birlik ve beraberliğe çağrı maksadıyla yapılmaktadır. Hangi siyasi görüşten olursa olsun, ayyıldızlı bayrağın altında yaşamaktan onur duyan, birlik ve beraberlikten yana olan, toprak bütünlüğümüzü savunan , millet ve devlet bekasını düşünen her vatandaşımızı toplantılarımıza bekliyorum."

Kaynak: Önce Vatan Gazetesi