Gazetelerden Haberler
Röportajlar
Dergi Haberleri
Basılı Yayınlar

MHP Genel Başkan Yardımcısı DEMİREL'den Kızılay'a Ziyaret

 

MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI DEMİRELDEN KIZILAYA ZİYARET

 

Çorlu'da bir dizi temasta bulunan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel ve beraberindeki Çorlu İlçe Başkanı Hasan Uzun ve yönetimi Türk Kızılay'ı Çorlu Şubesini ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarete yurt dışında olması nedeniyle Başkan Selime Dodurka katılamazken yerine Başkan Yardımcısı Atilla Gülşen katıldı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Demirel, gerçekleştirdikleri ziyaret nedeniyle teşekkür ederek başladığı konuşmasında; "Kızılay en güvenilir kurumlarımızdan birisidir. Vatandaşlarımızın sırtını rahatlıkla dayayabileceği bir kurumumuz dur" dedi.

Kan Merkezi için Yer Yok

Kızılay Çorlu Şubesi hakkında bilgiler veren Başkan Yardımcısı Atilla Gülşen; "Hüsrev Aktaş îş Merkezimiz ve Kız öğrencilerimiz için barınma evimiz var. Çorlu'ya bir eser daha kazandırmak istiyoruz. Kan Merkezi yapmak için mücadele veriyoruz. Onunla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. 4 dönüm arazi istiyoruz. Genel Merkezden bütçede çıktı. Parası hazır, bütçesi hazır ama yer yok" diye konuştu.

"TBMM Gündemine Getireceğiz"

Çorlu'ya bir kan merkezi kazandırılmasının çok önemli olduğunu söyleyen Genel r;^rî. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel ve Çorlu İlçe Yönetimi Türk Kızılay 'ı Çorlu Şubesini ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcısı Demirel; "Kızılay en güvenilir kurumdur. Vatandaşlarımızın rahatlıkla sırtını dayayabilecekleri bir kurumdur " dedi. Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel; "Böyle bir kan merkezi hem Trakya'ya hem de balkanlara çok faydalı olur. Çok büyük bir ihtiyacı karşılar. Kan çok önemli, muhtaç olmadan yardımcı olalım. İnsanı yücelt ki Devlet yücelsin felsefesine sahip bir partiyiz. Yer bulamama ile ilgili sıkıntınızı TBMM gündemine Tekirdağ Milletvekilimiz Bülent Belen ile gündeme getireceğiz. Sizlere Bülent Belen ile birlikte çalışma yapacağımızın sözünü veriyorum" şeklinde konuştu. Karşılıklı sohbet ve fikir alışverişinin arından MHP Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel, Kızılay Çorlu Şubesine üyelerine teşekkür ederek ayrıldı.