Gazetelerden Haberler
Röportajlar
Dergi Haberleri
Basılı Yayınlar

Teşkilarlarımız Tek Yürek Halinde

 

MHP Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel, "Teşkilatlarımızı tek yürek halinde görmek bizi daha da cesaretlendirdi, birlikten güç doğacağını bir kez daha kanıtlayacağız. Bu mübarek günlerde yardımlaşmanın, birleşmenin, kardeşliğin hazzını doya doya yaşıyoruz" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çifteler İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği iftar programına Demirel, MHP MYK Üyesi Alparslan Kaya, İl Başkanı Ayhan Sezer ve il yöneticileri, ilçe başkanları, Ülkü Ocakları, Emekli Vali Kadir Çalışıcı ve partililer katıldı. Demirel, burada yaptığı konuşmada, "Teşkilatlarımızı tek yürek halinde görmek bizi daha da cesaretlendirdi, birlikten güç doğacağını bir kez daha kanıtlayacağız. Bu mübarek günlerde yardımlaşmanın, birleşmenin, kardeşliğin hazzını doya doya yaşıyoruz" ifadelerini kullandı.

MHP İl Başkanı Ayhan Sezer de "Bizi Çiftelerli hemşehrilerimizle bir kez daha buluşturan ilçe teşkilatımıza teşekkür ederiz. MHP'nin Eskişehir'deki gücü burada gördüğünüz gibidir.

Bizleri parti içi çekişmelerin olduğu bir parti gibi göstermek isteyenlere en güzel cevap buradadır. Camiamız söylentilerden ziyade bizi izlesin yeter" diye konuştu. MHP Çifteler İlçe Başkanı Sabit Yalçın ise davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ederek, şunları kaydetti: "Partimizin duruşunu göstermeye vesile olduğumuz için çok mutluyuz, bu mübarek günlerde lokmamızı paylaştık, Çiftelerli hemşehrilerimizle gücümüzü de paylaşacağız." (İHA)

 

Teşkilatlarımız tek yürek halinde, MHP Genel Başkan Yardımcısı, Ruhsar Demirel,