Gazetelerden Haberler
Röportajlar
Dergi Haberleri
Basılı Yayınlar

Demirel'den Arınç'a ŞARKILI GÖNDERME

MHP İl Teşkilatı'nın bayramlaşma törenine katılan Ruhsar Demirel, Vardar Ovası çıkışından dolayı Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a Orhan Genceba/ın Musalla Taşı adlı şarkısını gönderdi.

HER SABRIN SONU VAR

Törende konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel, "Bayram dolayısıyla burada güzel şeyler konuşmak istiyorum. Ancak bu temennilerin gerçekleşmesi için yapılması gerekenler var. Önümüzdeki günlerde Türkiye önemli olaylara gebe. Milletimize hassasiyetle davranması için tavsiyede bulunuyorum. Her sabnn da bir sonu var. Umutsuz olmaya gerek yok ancak kararlı olmak gerekiyor" dedi.

ŞARKIYLA TÜRKÜYLE UĞRAŞMASINLAR

Bülent Arınç'ın Vardar Ovası adlı şarkıyla gündeme gelmesini eleştiren Demirel, "Şarkıyla türküyle uğraşacaklarına başka şeylerle uğraşsınlar. Vardar Ovası bu ülkede neye karşılık gelir? O iki ayyaş lafı kimi ifade eder? Bu yüzden ben de Arınç'a, milletin önüne akil adam diye koydukları 63 aklını kaçırmış kişiden birinin bestesi olan Musalla Taşı şarkısını gönderiyorum" diye konuştu. MHP İl Başkanı Ayhan Sezer de tüm Eskişehirlilerin bayramını kutladı.

Ruhsar Demirel, Vardar Ovası, bülent arınç