Gazetelerden Haberler
Röportajlar
Dergi Haberleri
Basılı Yayınlar

MHP adayını belirleyecek

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Eskişehir Milletvekili Ruhsar Demirel Parti teşkilatının bayramlaşma töreninde yaptığı açıklamada hükümete yüklendi. Demirel; "Büyükşehir için birkaç adayımız var. İsmi genel merkezimiz belirleyecek1' diye konuştu.

Partisinin bayramlaşma töreninde partililer ile bir araya gelen Milletvekili Ruhsar Demirel, bayramlaşma töreninde güzel şeylerden bahsetmek istediğini ancak arife gününde yaşanan olayiann milleti üzdüğünü kaydederek," 'Bayramı ne kadar bayram gibi yaşıyoruz diyebiliriz. Ak Parti hükümetinin yönetimi ile Türk Milleti bayramı gerektiği gibi idrak edemiyor. Aynca hükümet uygulamalan ile milleti rencide ediyor, Bu hükümetten kurtulmanın yohı ise önümüzde ki seçimlerden geçiyor.

Önümüzdeki süreç önemli şeylere gebe" dedi Demirel aynca önümü yerel seçimlerde Eskiş büyükşehir belediye ] adaylığı için isim belirîj lirlenmediği sorusı yanıt verdi "

Bu konuada teşkilatımız oldukça iyi çalışıyor Büyükşehir için seçenekler var bu isimleri ise genel mprkeze aktaracağız, henüz açıklamak için erken. Bu konuda feenel merkezimizin yapacacı çalışmaların ardından adayımı belli olacak."