Gazetelerden Haberler
Röportajlar
Dergi Haberleri
Basılı Yayınlar

MHP, Mahmudiye'de

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir MHP Milletvekili Dr. Ruhsar Demirel Eskişehir iline bağlı Mahmudiye ilçesin de törenle seçim bürosu açtı.

Açılış törenine MHP Eskişehir eski İl Başkanı Kadir Diker, Eskişehir Ülkü Ocakları eski il başkanı Kadir Bıyık, MHP Tepebaşı İlçe Başkanı Özcan Koca, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Meral Varurer Demirel, MHP Tepebaşı İlçe Kadın Kolları Başkanı Berrin Sayın ve kalabalık bir halk topluluğu katıldı.

Seçim bürosu önünde dualar okundu. Açılış törenin de Mahmudiye MHP Belediye Başkan adayı Nuri Yılmaz konuştu ve şunları söyledi:'

'Mahmudiye'de ev ziyaretlerini ekibimle birlikte yaptım.Dolaşmadığım ev kalmadı. Ev ziyaretlerinde ev halkına, son 10 yılda Mahmudiye'ye bir hizmet yapılıp yapılmadığını sordum. Halk, 'Mahmudiye'ye son 10 yılda hizmet yapılmadığını' söylediler. Mahmudiye'ye hizmet almak istiyorsanız, sizlerin desteğinize ihtiyacım var, dedim'' Daha sonra MHP Eskişehir Milletvekili Ruhsar Demirel konuştu ve konuşmasında şu açıklamayı yaptı: ''Ülkemizin patronu millettir. 30 martta, söz milletin olacaktır. Mahmudiye'den şimdiye kadar civar illere iş aramak için çok göç verdi. Ülkenin ve Mahmudiye'nin selameti için hepinizden destek istiyoruz.''

Mahmudiye seçim bürosunun önünde mehteran takımı yürüyüş yaptı ve mehter marşı çaldı. Mehteren takımı seçim bürosunun açılışına renk kattı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir MHP Milletvekili Dr. Ruhsar Demirel Eskişehir iline bağlı Mahmudiye ilçesin de törenle seçim bürosu açtı. Açılış törenine MHP Eskişehir eski İl Başkanı Kadir Diker, Eskişehir Ülkü Ocakları eski il başkanı Kadir Bıyık, MHP Tepebaşı İlçe Başkanı Özcan Koca, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Meral Varurer Demirel, MHP Tepebaşı İlçe Kadın Kolları Başkanı Berrin Sayın ve kalabalık bir halk topluluğu katıldı.Seçim bürosu önünde dualar okundu.

Açılış törenin de Mahmudiye MHP Belediye Başkan adayı Nuri Yılmaz konuştu ve şunları söyledi:''Mahmudiye'de ev ziyaretlerini ekibimle birlikte yaptım.Dolaşmadığım ev kalmadı. Ev ziyaretlerinde ev halkına, son 10 yılda Mahmudiye'ye bir hizmet yapılıp yapılmadığını sordum. Halk, 'Mahmudiye'ye son 10 yılda hizmet yapılmadığını' söylediler. Mahmudiye'ye hizmet almak istiyorsanız, sizlerin desteğinize ihtiyacım var, dedim'' Daha sonra MHP Eskişehir Milletvekili Ruhsar Demirel konuştu ve konuşmasında şu açıklamayı yaptı: ''Ülkemizin patronu millettir. 30 martta, söz milletin olacaktır. Mahmudiye'den şimdiye kadar civar illere iş aramak için çok göç verdi. Ülkenin ve Mahmudiye'nin selameti için hepinizden destek istiyoruz.''

Mahmudiye seçim bürosunun önünde mehteran takımı yürüyüş yaptı ve mehter marşı çaldı. Mehteren takımı seçim bürosunun açılışına renk kattı.

Kaynak: Eskisehir.net