Gazetelerden Haberler
Röportajlar
Dergi Haberleri
Basılı Yayınlar

Ruhsar Demirel: 'Kırım'daki olayların takipçisiyiz'

ESKİŞEHİR (QHA) - MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Ruhsar Demirel, MHP Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Murat Sanlar ve MHP İl Teşkilatı yöneticilerinden oluşan heyet Eskişehir Kırım Derneği yöneticilerini dernek binasında ziyaret ederek başarılar diledi.

Eskişehir Kırım Derneği Başkanı A. Evren Olcay ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda yeni yönetime hayırlı olsun temennisinde bulunan MHP Eskişehir Milletvekili Ruhsar Demirel, Kırım’daki olayları meydana geldiği günden beri takipçisi olduğun, Mustafa Abdülcemil Kırımoğlu ile de telefonda görüşüp bilgi aldığını, Kırım’ın tarihte olduğu gibi bundan sonrada mutlaka Türk yurdu olarak kalması için her türlü girişimde bulunacaklarını belirtti.

Derneğin Apakaylar (Kadınlar) Kolu yaptıkları el işlemesini Ruhsar Hanıma hediye etti. Eski dernek başkanlarından ve eski Tepreş ağası Aydın Begiter’in daha önce hediye etmek isteyip de veremediği ardından Ruhsar Demirel’e verilmek üzere dernek sekreterliğine yolladığı hediyesi, yönetim kurulu tarafından Ruhsar Demirel'e takdim edildi.

KAYNAK: QHA