Gazetelerden Haberler
Röportajlar
Dergi Haberleri
Basılı Yayınlar

MHP'den Yukarı Kepen Köyüne Dev Türk Bayrağ

Eskişehir’in Sivrihisar ilçesine bağlı Yukarı Kepen Köyü Muhtarı Haşim Söker'in Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi'nden talep ettiği bayrak, Genel Başkan Yardımcısı Eskişehir Milletvekili Ruhsar Demirel ve Eskişehir Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ayhan Sezer tarafından teslim edildi.
ESKİŞEHİR (İHA) - Eskişehir’in Sivrihisar ilçesine bağlı Yukarı Kepen Köyü Muhtarı Haşim Söker'in Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi'nden talep ettiği bayrak, Genel Başkan Yardımcısı Eskişehir Milletvekili Ruhsar Demirel ve Eskişehir Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ayhan Sezer tarafından teslim edildi.

Köyü Muhtarı Haşim Söker, bayrak taleplerini yetkililere ilettiklerini, ancak Milliyetçi Hareket Partisi'nin bu taleplerine cevap vermesinin kendilerini son derece memnun ettiğini ifade etti. Son günlerde Türk bayrağı ile ilgi yaşanan menfur olayın ardından, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Eskişehir Milletvekili Ruhsar Demirel, Eskişehir Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ayhan Sezer ve Yukarı Kepen Köyü Muhtarı Haşim Söker, beraberlerindeki köy halkı ve partililerle birlikte dev Türk bayrağını göndere çektiler. Bayrağın göndere çekilmesi esnasında duygulu anlar yaşandı.

Dev bayrak Ankara- İzmir karayolu üzerinde bulunan Yukarı Kepen köyünün çevresindeki 15-20 kilometre çaplı bir alandan görüldüğü belirtildi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Demirel; "Milletimizin her zaman yanındayız. Bayrağımız sonsuza dek dalgalanacak ve bunun aksi düşüncelere sahip olan kesimler daima hüsrana uğrayacaklardır” dedi.

Eskişehir Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ayhan Sezer ise, “Bu bayrağı gönderine çektiğimiz gibi onu indirmek isteyenlere de karşıda korumak en asli vazifelerimizden birisidir. Bayrağı indirmek isteyenler karşılarında vatansever Türk milliyetçilerini bulacaklardır” dedi. (İHA)

Kaynak: İHA

Sivrihisar Yukarıkepen Köyü'nde Bayrağımız Göndere çekildi